SON DAKİKA

İyi Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Söylemez Ağrı Barosunu Ziyaret etti

İyi Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Söylemez Ağrı Barosunu Ziyaret etti 26 Şubat, 2019 03:29 Güncelleme: 26 Şubat, 2019 03:29 İyi Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Söylemez Ağrı Barosunu Ziyaret etti

İyi Parti Ağrı Belediye Başkan Adayı Taner Söylemez Ağrı Barosunu ziyaret etti.


Baro Başkanı Salih Aydın'la kentin sorunları ve çözüm noktalarına ilişkin geliştirilen sohbette yaklaşan yerel seçimlere ilişkin değerlendirmeler da yapıldı.


Aydın ve Söylemez siyaset arenasındaki baskının ortadan kaldırılması noktasında hem fikir olduklarını ifade ettiler.


Taner Söylemez ;Ağrı'nın özellikle yarı kamu teşekkülü kuruluşlarda ufku açık insanlara ihtiyaç duyduğuna vurgu yaparak Baro Başkanı Salih Aydın'a temsil makamını layıkı ile koruduğu için teşekkür etti.


Söylemez ; Bugün burada karşılaştığımız tavır ve üslup demokrasinin en güzel karelerinden biridir Kurum kimliğine halel getirmeyecek düzeyde sergilediğiniz misafirperverlik ve nezaket için sizlere çok teşekkür ediyorum. Adaleti temsil eden bir teşekkülün tüm siyasilere aynı olgunlukta ve nezakette bir tavır sergilemesi bizim için moral kaynağı olmuştur,umarım sizin bu duruşunuzdan ders çıkarması gerekenlerde gerekli dersi alarak temsil makamlarını ayağa düşürmekten vazgeçerler,dedi.

 

Yorum Ekle