SON DAKİKA

Rektör Karabulut Başarılı Sporcuları Misafir Etti

23 Aralık, 2022 05:09 Güncelleme: 23 Aralık, 2022 05:09 Rektör Karabulut Başarılı Sporcuları Misafir Etti

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, Üniversitelerarası Kros Türkiye Şampiyonası ve Voleybol Bölgesel Lig grup müsabakalarında dereceye giren sporcuları ve antrenörlerini misafir etti.

Adana’da düzenlenen Üniversitelerarası Kros Türkiye Şampiyonası’nda Spor Bilimleri Fakültesi sporcuları, Erkekler ve Kadınlar kategorilerinde Türkiye 2’ncisi olurken, Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu (TÜSF) tarafından Van’da düzenlenen Voleybol Bölgesel Lig grup müsabakalarında Erkek Voleybol Takımı, grubu 2’nci sırada bitirerek bir üst lige çıktı ve TÜSF Voleybol Süper Lig elemelerine katılmaya hak kazandı.

Rektörü Prof. Dr. Karabulut, Üniversitelerarası Kros Türkiye Şampiyonası ve Voleybol Bölgesel Lig grup müsabakalarında elde edilen başarıda emeği geçen sporcuları ve antrenörlerini tebrik ederek, başarı dileklerinde bulundu. Üniversite olarak spora her zaman önem verdiklerini belirten Prof. Dr. Karabulut, sportif alandaki başarıların devamını sağlamak için spora ve sporculara verilen desteğin daha da artacağını söyledi.

Yorum Ekle