SON DAKİKA

OKUL YÖNETİCİLERİ ÇIKARDIKLARI KİTABI MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KÖKREK'E HEDİYE ETTİ

14 Temmuz, 2023 07:56 Güncelleme: 14 Temmuz, 2023 07:56 OKUL YÖNETİCİLERİ ÇIKARDIKLARI KİTABI MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KÖKREK'E HEDİYE ETTİ

İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, Hamur İlçe Milli Eğitim Müdürü Kaya Karakoç ve "Anı Kumbarası" isimli kitabın yazarlarından olan okul yöneticilerini makamında konuk etti. 

Hamur ilçesinde önceden görev yapan ve şuan görevde olan okul idarecilerinden oluşan 18 kişi bir araya gelerek kendi anılardan oluşan "Anı Kumbarası" isimli kitabı çıkarttı.

Hamur İlçe Milli Eğitim Müdürü Kaya Karakoç, kitap yazarlarından Hamur Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Aysun Taşdemir, Kılıç İlkokulu-Ortaokulu Müdürü Suat Belgin, Adımova İlkokulu Müdürü Fevzi Dursun, Adımova İlkokulu Müdür Yardımcısı Abdullah Taşdemir ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek'i makamında ziyaret ederek çıkardıkları kitabı hediye etti. 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, okul idarecilerinin anılarından böyle anlamlı bir kitap çıkarmasından dolayı mutluluk duyduğunu, her zaman meslektaşlarının yanında olduğunu belirten Kökrek, "Ülkemizin aydınlık geleceğini öğretmenlerimizin alın terinde görüyoruz. Öğretmenlerimiz, güzeli ve her alanda yenileşmeyi savunan, milli birliğimizin, beraberliğimizin, geleceğimizin teminatı çocuklarımızı büyük bir sabır ve özveri ile yetiştiren, geleceğimizin dönüşüm mimarlarıdır" dedi. 

Öğretmenlik mesleğinin bir sanatkarlık olduğunu kaydeden Kökrek, ziyaretten dolayı misafirlerine teşekkür etti. Daha sonra misafirleri ile bir süre görüşen Kökrek, çıkardıkları kitap hakkında okul yöneticilerinden bilgi aldı.

Yorum Ekle