SON DAKİKA

Ekrem Çelebi Günübirlikçilerle Bir Araya Geldi

Ekrem Çelebi Günübirlikçilerle Bir Araya Geldi 04 Mart, 2019 05:31 Güncelleme: 04 Mart, 2019 05:31 Ekrem Çelebi Günübirlikçilerle Bir Araya Geldi

Ekrem Çelebi Günübirlikçilerle Bir Araya Geldi

 

Ak Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi bugün Doğubayazıt ilçesinde Gürbulak Sınır kapısında hayatlarını günübirlik ile geçindiren vatandaşlarla bir araya geldi.Bugün Doğubayazıt Programına İlçe Başkanlığını ziyaret ederek başlayan Çelebi son olarak Gürbulak Sınır kapısını ziyaret etti. Sınır Kapısında yetkililer ile görüştükten sonra sahada hayatlarını günü birlik ile geçindiren vatandaşlar ile sorun ve sıkıntıları dinledi.


Günlük 1500 ile 2000 vatandaşımızın hayatını kazanmak için yaptığı günübirlik işini yapan vatandaşları dinleyen Ekrem Çelebi, ' Şimdilik 8 saat açık olan kapı işlemleri bundan sonra sizlere daha iyi imkanlarda hizmet verebilmesi için çalışacaklarını bunun için elimden geldiğince uğraşacağım.


Hayatınızı idame etmek için yaptığınız bu günübirlik işinizde ne sorun varsa bundan sonra olmayacaktır. Ben ve ilçe başkanımız Mustafa Konyar bu saatten sonra sizlerin bütün sorun ve sıkıntılarınızı çözmek için hazırız. diye konuştu.

Ekrem Çelebi'nin Sınır Kapısına ziyaretinde Ak Parti Doğubayazıt Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Eryılmaz'da eşlik etti.

 


Yorum Ekle