SON DAKİKA

Ağrı Valisi Varol, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

11 Ocak, 2021 19:03 Güncelleme: 11 Ocak, 2021 19:03 Ağrı Valisi Varol, Basın Mensuplarıyla Bir Araya Geldi

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, şehrimizde görev yapan basın mensuplarımızla, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle, İbrahim Çeçen Üniversitesi Konukevinde düzenlenen programda bir araya geldi.


 Ağrı’da  görev yürüten ajans temsilcileri, yerel gazete temsilcileri, web site imtiyaz sahipleri ile bir araya gelerek onlarla sohbet eden Vali Varol, basının zor bir görev üstlendiğini, gece gündüz demeden, emek yoğun çalıştığını belirterek: ‘Gazetecilik, örgütlü toplumların sahip olması gereken çok önemli bir müessesedir. Örgütlü toplumların sağlıklı bir şekilde işleyebilmesi için haber alma özgürlüğü kavramı oldukça önemlidir. Doğru haberi hızlı ve etkin biçimde vatandaşlarımıza ulaştıran, olmazsa olmaz bir mesleğe mensup olan siz değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyor, çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum.’ dedi.


Şehrimizin görünen yüzü basının, ilimizin tanıtılması hususunda büyük önem arz ettiğine vurgu yaparak, basın mensuplarımıza bu anlamlı günde hediye takdim eden Vali Varol, günün anısına hatıra fotoğrafı çektirerek, sağlık, huzur ve başarılar diledi.


 Programda Valimiz Dr. Osman Varol'a, Vali Yardımcısı Ahmet Vezir Baycar ve İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdür V. Hamza Açık eşlik etti.

Yorum Ekle