SON DAKİKA

Vatandaşımıza Yeni Evinin Anahtarı Vali Varol Tarafından Teslim Edildi

Valimiz Dr. Osman Varol, Ağrı Barikat04 Taraftar Grubu’nun girişimi, Valiliğimiz ve hayırsever iş insanlarımızın desteği ile toplanan yardımlarla yenilenen evin devir teslim törenine katıldı. 28 Ağustos, 2020 02:40 Güncelleme: 28 Ağustos, 2020 02:40 Vatandaşımıza Yeni Evinin Anahtarı Vali Varol Tarafından Teslim Edildi

Vatandaşımıza Yeni Evinin Anahtarı Vali Varol Tarafından Teslim Edildi

Valimiz Dr. Osman Varol, Ağrı Barikat04 Taraftar Grubu’nun girişimi, Valiliğimiz ve hayırsever iş insanlarımızın desteği ile toplanan yardımlarla yenilenen evin devir teslim törenine katıldı.

Ağrı Barikat04 Taraftar Grubu’nun ihtiyaç sahibi ailemizi tespit etmesi Ağrı Spor Kulübü Başkanı Mehmet Yıldırım’ın gençlerimize destek vermesi sonucunda başlatılan yardım kampanyası ile yıkılarak yeniden inşa edilen evinin anahtarı 4 çocuk sahibi vatandaşımıza, Valimiz Dr. Osman Varol tarafından verildi. Vatandaşımıza yeni evinin anahtarını, hayırlı olması temennisi ile teslim eden Vali Varol: ‘Sporun, dayanışmaya ve kardeşliğe vesile olması gerektiğinin örneği olacak bir çalışma sonucunda sizlerle bir araya geldik. Barikat04 Taraftar Grubu’na mensup, spora gönül veren gençlerimiz, ihtiyaç sahibi ailemizi tespit edip ihtiyaçlarının giderilmesi için enerji sarf ettiler. Gençlerimizin başlattığı bu yardım organizasyonuna birçok kurum kuruluşun ve hayırsever vatandaşımızın dahil olmasıyla, ihtiyaç sahibi ailemizin ihtiyaçları giderilerek onlara çok güzel bir yaşam alanı kazandırıldı. Şunu belirtmeliyim ki; sporda özellikle futbolda, taraftar gruplarının bu tür sosyal sorumluluk projelerinde yer almaları ve bu konuda çocuklarımıza örnek olmaları çok önemli, bizler bu konuyu çok önemsiyoruz.’ dedi.

Daha sonra ailemizin evine konuk olarak onlarla bir süre sohbet eden Vali Varol, çocuklarımız ile yakinen ilgilenerek onlara hediyeler verdi.

Evini çok beğendiğini ve bu desteğin kendilerini çok mutlu ettiğini dile getiren vatandaşımız, Valimiz Dr. Osman Varol nezdinde emeği geçen herkese kendisi ve ailesi adına teşekkür ettiğini belirtti.

Programda Valimiz Dr. Osman Varol'a, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan ve AK Parti İl Başkanı Abbas Aydın eşlik etti.

Yorum Ekle