SON DAKİKA

Van Büyükşehir Belediye Başkanı, otobüste yolcuları dinledi

VAN Büyükşehir Belediye Başkanı Bedia Özgökçe Ertan, halk otobüsüne binerek, yolculuk boyunca vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Ertan, yolcuların yol, sefer ve otobüs sayısına dair şikayet ve önerilerini de dinleyerek not aldı. 03 Temmuz, 2019 09:56 Güncelleme: 03 Temmuz, 2019 09:56 Van Büyükşehir Belediye Başkanı, otobüste yolcuları dinledi

Van Büyükşehir Belediye Başkanı, otobüste yolcuları dinledi

 

 

VAN Büyükşehir Belediye Başkanı Bedia Özgökçe Ertan, halk otobüsüne binerek, yolculuk boyunca vatandaşlarla sohbet etti. Başkan Ertan, yolcuların yol, sefer ve otobüs sayısına dair şikayet ve önerilerini de dinleyerek not aldı.

Van Büyükşehir Belediye Başkanı Bedia Özgökçe Ertan, vatandaşların ulaşımla ilgili sorun ve sıkıntılarını bindiği halk otobüsünde dinledi. Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile Kazım Karabekir Caddesi güzergahında çalışan halk otobüsüne binerek, yolcularla sohbet eden Başkan Ertan, ilgiyle karşılandı. Yolcuların yol, sefer ve otobüs sayısına dair şikayet ve önerilerini dinleyen Ertan, sorun ve sıkıntıları tek tek not aldı ve sorunları çözeceklerini söyledi.

Yorum Ekle