SON DAKİKA

Vali Varol, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

31 Temmuz, 2021 16:53 Güncelleme: 31 Temmuz, 2021 16:53 Vali Varol, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Vali Dr. Osman Varol,  “Temmuz Ayı Muhtarlar Toplantısı” kapsamında Eleşkirt’e bağlı mahalle ve köy muhtarları ile bir araya gelerek, muhtarların sorun ve taleplerini birinci ağızdan dinledi.

Eleşkirt’te bulunan Halk Eğitim Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Vali Varol’un yanı sıra Eleşkirt Kaymakamı Mustafa Duruk,  İl Jandarma Komutan V. Yarbay Bilal Sarıdoğan,  Eleşkirt Belediye Başkan Yardımcısı Orhan Aydın, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, ilgili şube müdürleri, İlçe Protokol Üyeleri ile mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yaparak, Covid-19 salgınındaki olumlu seyir dolayısıyla tedbirlere riayet ederek muhtarlarla sık sık bir araya gelmeye başladıklarını ve bu sayede muhtarların aracılığıyla vatandaşların ihtiyaç ve taleplerinin hızla giderildiğini vurgulayan Vali Varol, toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Köylere yönelik önemli hizmetler sunan İl Özel İdarenin finansal olarak çok kuvvetli olduğunu belirten Vali Varol, mahalle ve köylerin ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla muhtarların her birinin istek ve taleplerini tek tek dinledi.

Yorum Ekle