SON DAKİKA

Vali Varol, Doğubayazıt'ta Muhtarlarla Bir Araya Geldi

07 Temmuz, 2022 16:35 Güncelleme: 07 Temmuz, 2022 16:35 Vali Varol, Doğubayazıt'ta Muhtarlarla Bir Araya Geldi

Ağrı Valisi Dr. Osman Varol, “Temmuz Ayı Muhtarlar Toplantısı” kapsamında Doğubayazıt’a bağlı mahalle ve köy muhtarları ile bir araya gelerek muhtarların sorun ve taleplerini birinci ağızdan dinledi.

Doğubayazıt İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya, Vali Varol’un yanı sıra, Doğubayazıt Kaymakamı, İl Özel İdare Genel Sekreteri Erhan Tenekeci, kurum/kuruluş müdürleri, il/İlçe protokol üyeleri ile mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Toplantının açılış konuşmasını yapan Vali Varol, düzenli olarak yapılan bu toplantılar sayesinde muhtarlar aracılığıyla vatandaşların ihtiyaç ve taleplerinin hızla giderildiğini vurgulayıp toplantının hayırlara vesile olması temennisinde bulundu.

Mahalle ve köylerin ihtiyaçlarının giderilmesi amacıyla muhtarların her birinin istek ve taleplerini tek tek dinleyip ilgili kurumların bu hususlarda yürüttükleri faaliyetleri hakkında bilgi alan Vali Varol, köy ve mahallelerin ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında ilgili kurumlara talimat verdi.

Yorum Ekle