SON DAKİKA

Vali Varol, Denetimlere Katıldı

06 Aralık, 2020 12:55 Güncelleme: 06 Aralık, 2020 12:55 Vali Varol, Denetimlere Katıldı

Vali Dr. Osman Varol, Trafik Uygulama Noktalarını ziyaret ederek, sokağa çıkma kısıtlaması kapsamında uygulanan denetimlere katıldı.

 Koronavirüs ile mücadele kapsamında cuma akşamı sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasının ardından hafta sonu cadde ve sokaklarda sessizlik hakim oldu. Vali Dr. Osman Varol, kentin işlek caddelerindeki Trafik Uygulama Noktalarını ziyaret ederek denetimlere katıldı. Vali Varol, İl Emniyet Müdürü Nihat Özen ile birlikte gerçekleştirdiği ziyarette, büyük bir özveri ile çalışarak Koronavirüs ile mücadeleye güç katan Polislerle sohbet ederek, onlara kolaylıklar diledi.
 İçişleri Bakanlığı tarafından gönderilen genelge doğrultusunda istisna kapsamında olan ve uygulama noktasından geçen vatandaşlarla bir süre sohbet ederek rehberlik edici ve bilgilendirici uyarılarda bulunan Vali Varol, Covid-19 ile mücadelede başarının ancak hep birlikte kurallara uymamız halinde mümkün olduğunu ifade etti. 

 Uygulama noktası ziyaretlerinin ardından Vali Dr. Osman Varol ve İl Emniyet Müdürü Nihat Özen, Ağrı'nın en işlek caddelerini gezerek denetimlerini sürdürdü. Vali Varol, belirlenen kısıtlamalara hassasiyetle uyan vatandaşlara ve sessizliğin hakim olduğu caddelere şahitlik etmenin kendilerini çok mutlu ettiğini ve bu tablonun mücadeleye güç kattığını belirtti.Yorum Ekle