SON DAKİKA

Vali Varol, Bayram Ziyaretlerinde Bulundu

02 Mayıs, 2022 09:47 Güncelleme: 02 Mayıs, 2022 09:47 Vali Varol, Bayram Ziyaretlerinde Bulundu

Vali Dr. Osman Varol, Burçin Uysal Öğretmenevinde, Valilik himayesinde düzenlenen bayramlaşma programına katılarak kurum müdürleri, STK temsilcileri ve vatandaşlarla bayramlaştı.

Katılımcılarla tek tek bayramlaşan Vali Varol: “Koronavirüs’ün etkisini kaybettiği, bayram coşkusunun doyasıya yaşandığı bugün; manevi huzur içerisinde idrak ettiğimiz rahmet ve mağfiret ayı Ramazan’ı geride bırakarak bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyor; bayramınızı canıgönülden kutluyorum.” dedi.

Bayramlaşma Programında Vali Varol’a 12. Mekanize Piyade Tugay Komutan V. Albay Serhat Kasalak, AK Parti Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Vali Yardımcısı/Hamur Kaymakam V. Kerem Türker, Vali Yardımcısı İbrahim Şenkon, İl Jandarma Komutan V. Albay Metin Günal ve İl Emniyet Müdürü Nihat Özen eşlik etti.

Vali Varol, Sevgi Evleri Sitesini Ziyaret Etti

Vali Dr. Osman Varol, Ramazan Bayramı dolayısıyla gerçekleştirdiği ziyaretlerine Çocuk Evleri Sitesinden başladı.

Devletin himayesinde huzurlu bir yaşam sürdüren çocuklarla bir araya gelen Vali Varol, yakından ilgilenerek bir süre sohbet ettiği çocuklarla bir arada olmaktan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade etti.

Çocukların bayram coşkusuna ortak olan Vali Varol, çeşitli hediyeler verdiği çocuklarla oyunlar oynadı. Çocukların Ramazan Bayramı’nı kutlayan Vali Varol, kurum personeline kolaylıklar dileyerek ziyaretlerini noktaladı.

Vali Varol, Bir Dizi Ziyarette Bulunarak Mesai Mefhumu Gözetmeksizin Çalışan Personellerin Bayramını Kutladı.

Ziyaretine 12. Mekanize Piyade Tugay Komutanlığından başlayan Vali Varol; şanlı tarihin ayrılmaz parçası, kutlu zaferlerin mimarı ve görevinin başında milletin emrinde olan Türk Kara Kuvvetlerinin kıymetli mensuplarının, ana ocağından uzakta Peygamber ocağında bayramını geçiren Mehmetçiğin Ramazan Bayramı’nı tebrik etti.

Polis Uygulama Noktasında ziyaretini sürdüren Vali Varol; vatandaşların huzur ve güvenliğini sağlamayı, Devletin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife edinen polislerle bir araya geldi. Vali Varol; köklü bir geçmişe sahip olan Türk Polis Teşkilatının, dürüst ve özverili çalışma anlayışıyla üstlendiği her görevi yerine getiren mensuplarının Ramazan Bayramı’nı kutladı

Yorum Ekle