SON DAKİKA

Talat Bulut'tan Hande Ataizi'ne tepki: Neden iftira attın

Daha önce Talat Bulut tarafından taciz edildiğini iddia eden Ataizi, "Ben öyle bir şey demedim, o haberi gazeteciler yaptı" dedi 05 Şubat, 2019 04:56 Güncelleme: 05 Şubat, 2019 04:56 Talat Bulut'tan Hande Ataizi'ne tepki: Neden iftira attın

Oyuncu Talat Bulut, kendisiyle ilgili taciz iddiasında bulunup daha sonra böyle bir şey söylemediğini ifade eden meslektaşı Hande Ataizi'ne tepki gösterdi. Bulut, Ataizi'ne“Neden iftira attın, 19 yıl boyunca neden bununla beslendin?" dedi.

Ali Eyüboğlu'nun sunduğu Magazin Noteri programına telefonla bağlanan Hande Ataizi, “Talat Bulut tarafından 20 yıl önce film çekimleri için gittiğim Van'da taciz edildim” açıklamasıyla ilgili “Ben öyle bir şey demedim, o haberi gazeteciler yaptı” dedi.

Hande Ataizi'nin bu açıklamalarının ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan 2.Sayfa programına Talat Bulut telefonla bağlandı.  Hande Ataizi'ne “Neden iftira attın, 19 yıl boyunca neden bununla beslendin?' sözleriyle tepki gösteren ünlü oyuncu Bulut şu açıklamalarda bulundu:

 

“Bu kişinin söyledikleri üzerinde yorumlar yapıldı, suçlamalar yapıldı.

19 yıl önce iftira atan kişinin 'hayır ben öyle bir şey söylemedim. Gazeteciler söyledi' yorumu çok enteresan.

Bu kişinin itiraflarının ardından neden kimse ona 'neden iftira attınız, 19 yıl boyunca neden bununla beslendiniz?' diye sormuyor.

Beni suçlayan kişinin bu iftirayı, itiraf etmesi çok önemli. Geçen yıl yine gündeme gelen kişinin de ne yaptığı ortada.

Bir özürle hiçbir şeyi unutamam. 19 yılımı ne geri getirecek?  O zaman evliydim, kızım vardı. Bu iftiralar bizi yıprattı.  Ama ben öyle bir kız yetiştirdim ki, annesi öyle bir kız yetiştirdi ki... Kendi ayakları üzerinde durmasını bilen annesini ve babasını bu itiraflar karşısında sonuna kadar savunan, bir kızımız var.

Ben Hande ile göz göze gelmek istemem. Özrünü de kabul etmem. Ne geri getirebilir 19 yılı, hiçbir şey... Aynı sözlerim geçen yıl iftira atan kız için de geçerli

 

Yorum Ekle