SON DAKİKA

Şehit İnfaz ve Koruma Memuru Cengiz Yiğit, Ağrı’da Son Yolculuğuna Uğurlandı

20 Nisan, 2022 19:32 Güncelleme: 20 Nisan, 2022 19:32 Şehit İnfaz ve Koruma Memuru Cengiz Yiğit, Ağrı’da Son Yolculuğuna Uğurlandı

Bursa’da cezaevinde görevli infaz ve koruma memurlarını taşıyan servise yapılan saldırıda şehit düşen İnfaz ve Koruma Memuru Cengiz Yiğit için memleketi Ağrı’da cenaze töreni düzenlendi.

Ahmed-i Hani Havalimanı'nda karşılanan Şehit İnfaz ve Koruma Memuru Cengiz Yiğit’in naaşı, Ağrı Ulu Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Hamur Merkez Mezarlığı’nda toprağa verildi.

Cenaze törenine şehit Yiğit’in ailesi ve yakınlarının yanı sıra Vali Dr. Osman Varol, Adalet Bakan Yardımcıları Uğurhan Kuş ve Zekeriya Birkan, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürü Yunus Alkaç, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Yılmaz, Ağrı Cumhuriyet Başsavcısı Mehdi Can, Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Gökhan Şen, Bursa Adalet Komisyonu Başkanı Ömer Gülmüş, Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Abdulhalik Karabulut, Vali Yardımcıları, İl Jandarma Komutanı İsmail Sıkı, İl Emniyet Müdürü Nihat Özen, protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Yorum Ekle