SON DAKİKA

Rektör Alma, yeni açılan e-spor salonunda incelemelerde bulundu

. 12 Şubat, 2024 04:00 Güncelleme: 12 Şubat, 2024 04:00 Rektör Alma, yeni açılan e-spor salonunda incelemelerde bulundu

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, Şehit Bülent Yurtseven Kampüsü’nde 2023 yılında hizmete giren merkezi sınıflar binasında incelemelerde bulunarak e-spor salonunda incelemelerde bulundu.

İlk olarak kütüphanede yapılan çalışmaları inceleyen Rektör Alma, öğrencilerin ve akademisyenlerin bilgiye erişimini kolaylaştırmak için alınabilecek önlemler hakkında fikir alışverişinde bulundu. Ardında e-spor salonunu da ziyaret eden Rektör Alma, öğrencilerin yeteneklerini ortaya çıkaracak etkinliklerde bulunmaları ve teknolojiyi kullanarak sosyal etkileşimlerini artırmaları için ideal bir ortam sunmasına yönelik çalışmaları değerlendirdi.

Rektör Alma, Akademik ve İdari Personeller İle Bir Araya Geldi

Iğdır Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Hakkı Alma, ziyaretinin son bölümünde akademik ve idari personellerle bir araya gelerek kampüsün genel durumu ve yapılan çalışmalar hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Gerçekleştirilen toplantıda, üniversitenin stratejik hedefleri ve gelecek planları hakkında da görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretin ardından açıklamada bulunan Rektör Alma, üniversitenin daha rekabetçi hale gelmesi, araştırma ve eğitim alanlarında uluslararası standartlara ulaşması için büyük çaba sarf edildiğini ifade etti. Rektör Alma ayrıca üniversitenin öğrenci odaklı hizmet anlayışının devam edeceğini vurgulayarak öğrenci memnuniyetini artırmak ve onların akademik başarılarını desteklemek için çalışmaların devam edeceğini belirtti.

Yorum Ekle
Etiketler