SON DAKİKA

QNB Finansbank Ağrı Şubesini Kapatıyor

Türkiye de yaşanan ekonomik krizle birlikte QNB Finansbank Türkiyede 27 şubesini kapatma kararı aldı. Kapatılacak olan şubeler arasında Ağrı QNB Finansbank şubeside bulunuyor. Kaynak: O Banka Ağrı'da Şubesini Kapatıyor! 26 Aralık, 2019 06:08 Güncelleme: 26 Aralık, 2019 06:08 QNB Finansbank Ağrı Şubesini Kapatıyor

QNB Finansbank Ağrı Şubesini Kapatıyor

Türkiye de yaşanan ekonomik krizle birlikte QNB Finansbank Türkiyede 27 şubesini kapatma kararı aldı. Kapatılacak olan şubeler arasında Ağrı QNB Finansbank şubeside bulunuyor.Ağrı QNB Finansbank Şubesi müşterilerinin hesaplarının Iğdır şubesine devredileceği öğrenildi. ParaMedya'nın haberine göre, bankanın kapatacağı şube sayısının 27 tane olduğu dile getirilirken, şube kapatma operasyonunun 2020'nin ilk aylarında da devam etmesi bekleniyor.

 

Bankanın şu ana kadar kapanan şubelerden personel çıkartmadığı belirtilirken, kapatılan şubelerin personellerin çeşitli şubelere dağıtıldığı, şube müdürlerinin ise bölgelere çekildiği ifade edildi.Katarlı QNB, 2015 yılında National Bank of Greece'in Finansbank'taki yüzde 99,81 payının tamamını 2,75 milyar Euro'ya satın almıştı. Müşterilere SMS gitti Bankanın şube kapatma operasyonundan müşteriler SMS ile haberdar oldular.

 

 


Çok sayıda müşteri hesapları adreslerine en yakın şubeye devredildi. 2018'in 3. çeyreğini 1,7 milyar TL net kâr ile kapatan banka, 2019'da net kârlılığını yüzde 12 artırarak net kârını 1,9 milyar TL'ye yükseltti. QNB Finansbank, şu ana kadar bilançolarını açıklayan bankalar arasında brüt ve net kârını aynı dönemde artırabilen tek banka oldu.

 

 Yorum Ekle