SON DAKİKA

Orhan Gencebay'dan hastane odasında ilk fotoğraf

Göğüs ağrısı şikâyetiyle kaldırıldığı hastanede ameliyata alınan Gencebay'a 3 stent takıldı 20 Nisan, 2019 02:26 Güncelleme: 20 Nisan, 2019 02:26 Orhan Gencebay'dan hastane odasında ilk fotoğraf

Göğüs ağrısı şikâyetiyle kaldırıldığı hastanede ameliyata alınan ve 3 stent takılan Orhan Gencebay'ın hastane odasından ilk fotoğraf yayınlandı.


Orhan Gencebay'ı hastane odasında ziyaret eden eski Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, sosyal medya hesabından fotoğraf paylaştı. Ahmet Misbah Demircan, yayınladığı kareye "İyi hamdolsun. Soranlara selamı var. 'Berhudar olsunlar' dedi" notunu yazdı.

Gencebay'ın sağlık durumuyla ilgili Şişli Memorial Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Deniz Şener de yaptığı açıklamada şu ifadelere yer vermişti:

"Hastamızın rutin sağlık kontrolleri sonrasında anjiyo yapılmasına karar verdik.

"Prof. Dr. Servet Öztürk tarafından yapılan anjiyoda, hastamızın iki kalp damarında darlık belirlendi ve 3 stent ile bu bölgedeki sorun giderildi. Kendisinin sağlık durumu iyi ve servisteki odasında takibi yapılıyor. En kısa sürede de taburcu edilmesi planlanıyor.”

 

Yorum Ekle