SON DAKİKA

Milli Sporcu Muhammed Ali Bulgay Çiçeklerle Karşılandı

08 Kasım, 2023 07:04 Güncelleme: 08 Kasım, 2023 07:04 Milli Sporcu Muhammed Ali Bulgay Çiçeklerle Karşılandı

İspanya'da düzenlenen Vücut Geliştirme ve Fitness Dünya şampiyonasında dünya üçüncüsü olan, Ağrılı bedensel engelli milli sporcu Muhammed Ali Bulgay, çiçeklerle karşılandı.

31 Ekim - 5 Kasım 2023 Tarihleri arasında, İspanya’da düzenlenen Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonasında, Tekerlekli Sandalye Vücut Geliştirme Kategorisinde ilimizi ve ülkemizi en iyi şekilde temsil eden, milli sporcu Muhammed Ali Bulgay, memleketi Ağrı'da çiçeklerle karşılandı.

Başarılı bedensel engelli sporcuyu ,Ağrı Ahmed-i Hani Havalimanı'nda; Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Spor Şube Müdürü Turan Tunç ve Antrenör Çetin Demir çiçeklerle karşıladı.

Başarılı Sporcu Altınla Ödüllendirildi

Ağrı Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din, Milli Sporcu Muhammed Ail Bulgay’ı antrenörü Çetin Demir ile birlikte makamında ağırlayarak başarısından dolayı altın ile ödüllendirdi. 

31 Ekim - 5 Kasım 2023 Tarihleri arasında, İspanya’da düzenlenen Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness Şampiyonasında, Tekerlekli Sandalye Vücut Geliştirme Kategorisinde Dünya 3.sü olan Muhammet Ali Bulgay olan Gençlik ve Spor İl Müdürü Fedai Din’i makamında ziyaret etti. 

Elde edilen başarıdan dolayı sporcuyu ve antrenörünü tebrik eden İl Müdürü Din, “Bu tür başarıların daha çok gelmesi için imkânlarımız doğrultusunda sporcularımıza maddi ve manevi desteklerimiz her zaman olacaktır. 

İspanya’da düzenlenen Dünya Vücut Geliştirme ve Fitness şampiyonasında Ülkemizi ve ilimizi en iyi şekilde temsil eden başarılı sporcumuz Muhammed Ali’yi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

İl Müdürü Din başarılı sporcuya spor hayatında başarılar dileyerek altın ile ödüllendirdi. 

Bulgay; Hedefim Ülkeme Şampiyonluk Getirmek

İspanya'da düzenlenen Vücut Geliştirme ve Fitness Dünya Şampiyonasında tekerlekli sandalye kategorisinde dünya üçüncüsü olduğum için çok mutluyum. Yapılan karşılamadan dolayı çok memnun kaldığını belirten Bulgay ;Bana bu süreçte sürekli destek olan hazırlanmamda büyük emeği olan antrenörümüz Çetin Demir 'e maddi ve manevi desteklerini sporculardan hiç eksik etmeyen Gençlik ve Spor İl Müdürümüz sayın Fedai Din'e  çok teşekkür ederim.İnşallah ülkeme şampiyonluk kupasını da getireceğim dedi.

Kurum personelilleri tarafından alkışlarla karşılanan Muhammed Ali Bulgay, tüm kurum çalışanlarına teşekkür etti.

Yorum Ekle