SON DAKİKA

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TEKİN'DEN YIL SONU MESAJI

02 Temmuz, 2021 15:23 Güncelleme: 02 Temmuz, 2021 15:23 MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ TEKİN'DEN YIL SONU MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin  yayınladığı mesajında, "Geleceği inşa etmek üzere emek veren, çaba gösteren eğitim yöneticileri olarak görev ve sorumluluklarımızı yerine getirmenin huzuru içerisinde eğitim öğretim yılını tamamlamış bulunmaktayız"dedi. 

Öğretmenlere seslenen İl Milli Eğitim Müdürü Tekin,"Her zaman ve her şartta daha iyiyi, daha yeniyi ve daha fazlasını öğretmek amacıyla her türlü fedakârlığı ve özveriyi ortaya koyarak kutsal bir görev ifa ediyorsunuz.  Pırıl pırıl yetişen bu yeni nesil, sizin emeğiniz, sizin alın terinizdir. Fedakârca yaptığınız çalışmalardan dolayı hepinizi tebrik ederim"ifadelerini kullandı.

Öğrencilere de seslenen İl Milli Eğitim Müdürü Tekin, "Vatanını, milletini seven; milli ve manevi değerlerine bağlı; ailesine, ülkesine ve milletine faydalı bireyler olarak,  ülkesi ve milleti için tüm dünya ile yarışabilecek donanıma sahip geleceği parlak, özgüveni yüksek öncü kuşaklar olmak için çok çalışmalısınız. Ayrıca şanlı geçmişimizi çok iyi bilmeli ve çok daha iyi bir gelecek inşa etmenin çabası içerisinde olmalısınız"dedi.

Velilere de seslenen İl Milli Eğitim Müdürü Tekin," Geleceğimizin teminatı öğrencilerimizin iyi bir eğitim almaları ve en iyi şekilde yetişmeleri hepimizin ortak hedefidir. En değerli varlıklarımız; öğrencilerimiz için tüm yıl boyunca sizlerle birlikte çalıştık. Önümüzdeki okul döneminde de öğretmenlerimizle, yöneticilerimizle birlikte, çocuklarımızın eğitim süreçlerine destek olacağınıza olan inancımla bu tatil döneminde hayatınızın anlamı çocuklarınızla, sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler dilerim. Öğretmenlerimize, velilerimize ve kıymetli öğrencilerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyor, 2020-2021 eğitim öğretim yılında  sağlıklı ve huzurlu bir şekilde dinlenmiş olarak tekrar buluşmak ümidiyle iyi bir tatil geçirmenizi diliyorum"diye konuştu.

Yorum Ekle