SON DAKİKA

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KÖKREK, İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE BOT VE MONT YARDIMLARINI DAĞITTI

04 Mart, 2022 13:32 Güncelleme: 04 Mart, 2022 13:32 MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KÖKREK, İHTİYAÇ SAHİBİ ÖĞRENCİLERE BOT VE MONT YARDIMLARINI DAĞITTI

İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, Mehmet Şerafettin Yaltkaya İlkokulunu ziyaret ederek hayırseverler tarafından gönderilen bot ve montları ihtiyaç sahibi 310 öğrenciye dağıttı.  

Fatih Mahallesinde bulunan Mehmet Şerafettin Yaltkaya İlkokulunu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, okul bölümlerinde incelemelerde bulundu. İl Milli Eğitim Müdürlüğünce başlatılan 'Okulumda Binbir Ses Var' projesi kapsamında müzik atölyesinde enstrüman çalmayı öğrenen öğrencilerle bir araya gelen Kökrek, öğrencilerle bir süre sohbet edip onların müzik dinletisini izledi. Daha sonra hayırseverler tarafından gönderilen bot ve montları ihtiyaç sahibi 310 öğrenciye dağıtan Kökrek, öğrencilere bot ve montlarını giydirip onlarla yakından ilgilendi.

Okulda bulunan okuma salonu ile zeka sınıflarını gezen Kökrek, "Okulumuzda  öğrencilerimize yönelik oluşturulan zeka oyunları ve okuma salonunda öğrencilerimiz hem kitap okumakta hem de zeka oyunlarını oynayarak zihin aktiviteleri gerçekleştirmektedir. Bunun yanında 'Okulumda Binbir Ses Var' projesi ile okulumuzda bulunan müzik atölyesinde öğrencilerimiz ders dışı zamanlarda müzik aletleri ile tanışıyor, keman, gitar ve piyano çalma çalışmalarına katılmaktadır"dedi.

Kökrek daha sonra öğretmenlerle bir toplantı yaparak istek ve taleplerini dinledikten sonra okuldan ayrıldı.

Yorum Ekle