SON DAKİKA

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KÖKREK, ÇOKTİN AİLESİ TARAFINDAN YAPIMI DEVAM EDEN OKUL İNŞAATINI İNCELEDİ

13 Ağustos, 2022 06:11 Güncelleme: 13 Ağustos, 2022 06:11 MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KÖKREK, ÇOKTİN AİLESİ TARAFINDAN YAPIMI DEVAM EDEN OKUL İNŞAATINI İNCELEDİ

İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, Doğubayazıt'ta Barış ve Bışar Çoktin tarafından yapımı devam eden Ömer Çoktin Fen Lisesinin okul inşaatını denetledi. 

Doğubayazıt'ı ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek, İlçe Milli Eğitim Müdürü İhsan Kösen ile birlikte ilçede yapımı devam eden okul inşaatlarını inceledi. Yüklenici firma yetkililerinden okul inşaatlarının son durumu hakkında bilgi alan Kökrek, okul inşaatları içerisinde bulunan birimleri tek tek gezerek yapılan çalışmaları kontrol etti.

Daha sonra İshakpaşa Ortaokulunu ziyaret ederek yaz kurslarını gezen Kökrek, öğrencilerle bir araya gelerek bir süre sohbet etti. Okul yöneticilerinden yaz okulları hakkında bilgiler alan Kökrek, il merkezi ve ilçelerde yapımı devam eden ve tamamlanan okulları, yeni eğitim-öğretim yılı hazırlıklarını ve yaz okulları çevresinde yürütülen faaliyetleri yerinde incelediklerini belirtti.


Yorum Ekle