SON DAKİKA

Kolan Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Av. Nedim Kolan’dan Doğubayazıt Ziyareti

. 09 Temmuz, 2024 18:48 Güncelleme: 10 Temmuz, 2024 06:37 Kolan Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Av. Nedim Kolan’dan Doğubayazıt Ziyareti

Kolan Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Av. Nedim Kolan, memleketi Doğubayazıt’ta gerçekleştirdiği ziyaretler kapsamında Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Can’ı ziyaret etti.

40 Yıl Öncesine Dayanan Anılar

Ziyaret sırasında Başkan Cemal Can, Av. Nedim Kolan’a sürpriz bir hediye takdim etti. 40 yıl önce Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı olduğunu gösteren üye belgesini büyütüp çerçeveleterek Kolan’a sundu. Bu anlamlı hediye karşısında duygu dolu anlar yaşayan Av. Nedim Kolan, eski anılarını yeniden hatırlamanın kendisi için büyük bir anlam taşıdığını belirtti.

İlçenin Değerlerine Vefa

Başkan Cemal Can, ziyaretin kendileri için büyük bir anlam taşıdığını ifade ederek, “İlçemizin değerlerinden, canımız ve kıymetli iş insanlarımızdan Av. Nedim Kolan’ın bizleri ziyareti çok önemli ve anlamlıdır. Bugünün anısına 40 yıl önceki odamıza kayıtlı olduğu belgeyi kendilerine takdim etmek bizler için de güzel bir anı oldu. Nedim Kolan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Bağları Güçlendiren Ziyaret

Bu anlamlı ziyaret, Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odası ile Kolan Hastaneleri arasındaki bağları güçlendirdi ve ilçenin değerlerine olan vefayı bir kez daha gözler önüne serdi. Av. Nedim Kolan’ın ziyaretleri kapsamında gerçekleştirdiği bu anlamlı buluşma, Doğubayazıt’ta sıcak karşılandı.

Ziyaretlerin ardından Av. Nedim Kolan, memleketinde olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi..Yorum Ekle