SON DAKİKA

Kasımpaşa'da, Mustafa Denizli dönemi sona erdi

"Süper Lig yarışında, ikinci devre düşündüklerimizi gerçekleştiremediğimiz bir noktadayız" 15 Mayıs, 2019 02:35 Güncelleme: 15 Mayıs, 2019 02:35 Kasımpaşa'da, Mustafa Denizli dönemi sona erdi

Kasımpaşa Teknik Direktörü Mustafa Denizli, görevinden ayrıldığını açıkladı. Kasımpaşa'nın resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Denizli'nin kulüp başkanı, yönetim kurulu, idari ve teknik kadrolar, taraftar, futbolcular ve tüm kulüp çalışanlarına teşekkürü de yer aldı.

Kasımpaşa'da Mustafa Denizli dönemi sona erdi. Lacivert-beyazlı kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada Mustafa Denizli'nin görevinden ayrıldığı resmen duyuruldu.

Kasımpaşa'nın açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

"Basın açıklamasıdır.

Bu sezon görev yaptığım Kasımpaşaspor camiasında büyük hedefler koyduğumuz, Süper Lig yarışında, ikinci devre itibarı ile düşündüklerimizi gerçekleştiremediğimiz bir noktadayız. Bu durum başta şahsım olmak üzere, takımımda ve yönetimimizde olumsuz bir psikolojik ortamın oluşmasına sebebiyet vermiştir. Bütün kariyerim süresince, hep büyük düşünerek hedeflerimi gerçekleştirdim. Ve hayatımda ilk defa koyduğum hedefin, sonuç ile bağdaşmadığına büyük bir üzüntüyle tanıklık ediyorum. Hiçbir başarı veya başarısızlık sana güvenen ve yol arkadaşın olan yönetim, taraftar idari ve teknik yardımcılarım tüm kulüp çalışanlarım ile kurduğum iyi ilişkilerin zedelenmesine sebebiyet vermemeli.

Dolayısıyla bu iyi ilişkiler çerçevesinde görevimden bugün itibariyle ayrılıyorum.

Bu süreçte benimle birlikte yol alan başta Sayın Başkanımız, yönetim kurulumuz, idari ve teknik kadrolarımız, taraftarlarımız, tüm kulüp çalışanlarımıza ve elbette futbolcularıma teşekkürlerimi sunuyorum.

Saygılarımla,

Mustafa Denizli"

 

Yorum Ekle