SON DAKİKA

İLGİ TEVAZU VE SAMİMİYET

İLGİ TEVAZU VE SAMİMİYET 02 Mart, 2019 03:13 Güncelleme: 02 Mart, 2019 03:13 İLGİ TEVAZU VE SAMİMİYET

Doğubayazıt AK Parti Belediye Başkan Aday Ertuğrul Eryılmaz'a Doğubayazıt halkı tarafından her geçen gün ilgi çığ gibi büyüyor.

 

Eryılmaz yaptığı esnaf ziyaretlerinde kim okul arkadaşı kimi asker arkadaşı kim esnaf arkadaşı kimi de gençlik yıllarındaki arkadaşları olduğundan dolayı okul çağı, askerlik hatıraları, gençlik yılları esnaflık zamanlarını anlatılırken her bir esnaf ile bire bir ilgilenmek mecburiyetinde kalıyor.

 

Eryılmaz, “ben bir tüccarım TÜCCAR BİR BARIŞ ELÇİSİDİR. Devlet il halk arasında Bizler bir çimento görevini yapmaktayız, devlet ile milleti birleştirmek mecburiyetindeyiz. Devlet olmazsa millet olmaz millet olmazsa devlet olmaz bizler ayrı fikirlerden olabiliriz ayrı fikirlerde olmak ihanet etmek değildir. Bizler el vereceğiz el vermek boyun eğmek değildir, el vererek kanun yapacağız, ilçemizin girdiği bu ekonomik sıkıntılardan bir an evvel kurtulması mecburi bir görev arz emektedir. Hayatta en büyük ayıp akşam eve eli boş gitmektir. Onun için Doğubayazıt halkında bana el vermelerini istiyorum ben diyorum ki beş yıl değil iki yıl içerisinde Doğubayazıt'ın tüm sorunlarını başta Allah'ın izni ile sonrada devletimizin, iktidarımızın desteği ile tamamen ortadan kaldıracağımızdan hiçbir hemşerimin en ufacık bir şüphesi olmasın”. dedi.

 

HABER: SIDDIK SÖYLER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Ekle