SON DAKİKA

HÜDA PAR Ağrı 3'üncü Olağan İl Kongresini Gerçekleştirdi

HÜDA PAR Ağrı 3'üncü Olağan İl Kongresini Gerçekleştirdi 12 Ekim, 2020 13:50 Güncelleme: 12 Ekim, 2020 13:50 HÜDA PAR Ağrı 3'üncü Olağan İl Kongresini Gerçekleştirdi

"Dürüst Siyaset, Gerçek Adalet" sloganıyla siyaset sahnesine çıkan HÜDA PAR, Ağrı 3'üncü Olağan İl Kongresinde Şaban Gökhan yeniden HÜDA PAR Ağrı İl Başkanlığına seçildi.

HÜDA PAR Ağrı il teşkilatı tarafından yapılan 3'üncü Olağan İl Kongresi’nde mevcut başkan Şaban Gökhan, yeniden il başkanlığı görevine seçildi. 

Pandemi nedeniyle maske ve sosyal mesafe kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen kongreye, il başkanlığı teşkilatı, yönetim kurulu üyeleri ve delegeler katıldı.

Tek listeyle girilen kongrede, mevcut Başkan Şaban Gökhan, seçime katılan delegelerin tamamının oyunu olarak güven tazeledi.

Pandemi tedbirleri kapsamında il başkanlığı binasında gerçekleşen kongreden sonra bir açıklama yapan Şaban Gökhan, kent için ve halkın refahı için çalışmalarına kaldıkları yerden devam edeceklerini söyledi.

Sözlerine "Hayırlısı ile HÜDA PAR olarak Ağrı'da 3'üncü olağan kongremizi gerçekleştirdik" ifadeleri ile başlayan Şaban Gökhan, "Hamdolsun tüm üye ve gönüllülerimiz yoğun bir katılım sağladılar. 

Yeniden bize duymuş oldukları güvenden dolayı tüm üyelerimiz, il ve ilçe teşkilatlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyoruz. İnşallah kaldığımız yerden ve ara vermeden HÜDA PAR kadroları ile aynen hizmetlerimize devam edeceğiz. 

Allah'ın izni ile memleketimiz, halkımız için daha hayırlı projelere imza atmaya devam edeceğiz. 

Allah bu vazifemizi hayırlı etsin, bizleri utandırmasın inşallah." şeklinde konuştu.


Yorum Ekle