SON DAKİKA

Hasan Keyf Mahallesi Asfaltla Buluşuyor

03 Ağustos, 2022 15:27 Güncelleme: 03 Ağustos, 2022 15:27 Hasan Keyf Mahallesi Asfaltla Buluşuyor

Hasankeyf Mahalle sakinlerinin yıllarca beklediği hizmet, Doğubayazıt Belediye Başkan Yıldız Acar’la kapılarına kadar gidiyor.

‘’ 2021 yılı yol yapım yılı ’’  olmasıyla beraber, 2022 Yılında da kararlılıkla devam eden asfalt çalışmaları ve yıla damga vuracak projelerle bu şehirde adeta devrim yaratan Doğubayazıt Belediyesi ve yeni yönetimi, şehrin en uzak noktalarına bile ulaştı. 

Asfaltlama programına alınan servis yollarının ve ara bağlantılarının devam ettiği bu yıl ki sezonda, Hasankeyf Mahallesi şenlenen Sokak,119 No'lu Sokak ve  Hürriyet Mahallesi Aydın Sokak ta yapılacak ilk asfalt çalışmalarını Başkan Acar ve yönetim, yerinde inceledi.

Belediye Başkanı Yıldız Acar, incelemeleri ardından bir açıklama yaptı, yaptığı açıklamada; Geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda hizmetlerimiz devam ediyor. Bizler bu şehrin bütün mücavir alanlarına ulaşma hedefimizi gerçekleştiriyoruz. Hasankeyf Mahallesi de bunlardan biri. Geçen yıl kanalizasyon sözü verdik ve söz verdiğimiz tarihte çalışmalarımız başladı. Şimdi ise asfalt çalışmalarına başladık. 

Değerli hemşehrilerim, Bu şehir hepimizin ve biz burada aynı kaderle yaşıyoruz. Yegane amacımız, bu kentin en uzak hanesine bile ulaşmak. Biz, hiç bir hizmeti ve hiç bir kimseyi diğerinden ayırmadık.  Çalışma programımızda bütün mahallelerimiz var. Gücümüz yettiğince her yere ulaşacağız. Özellikle sosyal medya da ve kahvehane köşelerinde karalama politikası yürütmeye çalışanlar, bilsinler ki asla emellerine ulaşamayacaklar. Bizim için bu şehrin her karışı çok önemli. Ve biz bu topraklara hizmet etmekten mutluyuz. Evet, yolumuz uzun, yükümüz ağır. Fakat asla yılmayacağımızı buradan belirtmek isterim. Çalışmalarımız Halkımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum ‘’ dedi.

Yorum Ekle