SON DAKİKA

Fatma Salman Ak Parti'den Belediye Başkanlığı için Aday Adayı oldu

14 Kasım, 2023 08:20 Güncelleme: 14 Kasım, 2023 08:20 Fatma Salman Ak Parti'den Belediye Başkanlığı için Aday Adayı oldu

AK Parti Ağrı Eski Milletvekili Fatma Salman, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerinde Ağrı Belediye Başkanlığına aday adaylığı için Ak Parti'ye  başvuruda bulundu.

AK Parti’de 9-17 Kasım tarihleri arasında yapılacak olan aday adaylık sürecinin başlamasıyla tüm Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi Ağrı’da da aday hareketliliği başladı. 

Aday adayı olacaklar başvurularına başlamışken, AK Parti’den Ağrı Belediye Başkanlığı için 23. ve 24. dönem Ağrı Milletvekilliği yapmış, Partinin çeşitli kademelerinde ve TBMM’inde çeşitli görevler almış eski Milletvekili Fatma Salman, Belediye Başkanlığı aday adayı olmak için resmi olarak başvuruda bulundu.

Aday adaylığı başvurusunda bulunan Fatma Salman, 23. Dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanlık Divanı Kâtip Üyeliği, TBMM içişler komisyon üyeliği, TBMM Kadın-Erkek fırsat eşitliği komisyon üyeliği, AK Parti 3. Olağan Büyük Kongresinde, AK Parti Genel Merkezi’nde Başbakanın başkanlığındaki MKYK merkez karar ve yönetim üyeliği görevinde yer almıştı.

Yorum Ekle