SON DAKİKA

Esnafların bayram şekeri ve kolonyası Belediyeden

29 Nisan, 2022 11:22 Güncelleme: 29 Nisan, 2022 11:22 Esnafların bayram şekeri ve kolonyası Belediyeden

Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar ve Belediye yönetimi, Ramazan Bayramı öncesi Doğubayazıt’taki esnafları dolaşıp vatandaşlara şeker ve kolonya dağıttı.

Doğubayazıt Belediyesi ilçede ilk kez farklı bir proje hayata geçirdi. Ramazan Bayramı öncesi ilçe esnaflarını unutmadı. Yapılan çalışma ile ilçede faaliyet gösteren esnaflar tek tek ziyaret edilerek bayram şekeri ve kolonya dağıtıldı. Yapılan çalışmalar ile şehri farklı bir konuma getiren Başkan Acar, vatandaş tarafından takdir topluyor.

Belediye Başkanı Acar yaptığı açıklamada, "Ramazan ayı bizim kültürümüzde birliğin, beraberliğin, paylaşmanın ve dayanışmanın çok olarak yaşandığı mübarek, güzel bir ay. Biz de bu güzel ayın ruhuna uygun olarak, vatandaşlarımıza pek çok yardımlarda bulunmuştuk. Öksüz yetim ailelerimizle, halkımızla aşımızı, ekmeğimizi, soframızı paylaşmıştık, bir araya gelmiştik, Bu bayram içerisinde de Esnaflarızın hepsinin İşyerine giremeyiz bayramını kutlayamayız. Ancak bir kolonya bir şeker ikram edebiliriz diyerek onların işyerlerine konuk olmak istedik ve böyle bir projeye imza attık" dedi.

Yorum Ekle