SON DAKİKA

ERYILMAZ'DAN EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE YARIYIL TATİLİ MESAJI

ERYILMAZ'DAN EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE YARIYIL TATİLİ MESAJI 19 Ocak, 2019 09:04 Güncelleme: 19 Ocak, 2019 09:04 ERYILMAZ'DAN EĞİTİM VE ÖĞRETİMDE YARIYIL TATİLİ MESAJI

Doğubayazıt Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Eryılmaz, 2018 - 2019 eğitim öğretim döneminin, tamamlanan yarıyılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

 

Eryılmaz yayımladığı mesajda "Doğubayazıt ilçesinde 2018-2019 Eğitim Öğretimde yarıyıl tatilinden 1800 öğretmenin görev yaptığı okullarda 32000 öğrencinin karne aldığı ilçemizde veliler olarak yavrularımızın emeği karşılığı olan karne notları aslında bir annenin bir babanın da karne notudur. Sevgili öğrenciler, bir eğitim ve öğretim yılının yarısını tamamladınız. Yarıyıl tatiline gelmenin mutluluğunu, heyecanını ve karne almanın gururunu yaşarken, tatilde dinlenme ve eksikliklerinizi giderme fırsatı bulacaksınız. Başarıya ulaşmak için sorumluluk duyma, planlı ve proje çerçevesinde çalışarak, hedeflerinize ulaşılabilirsiniz. Güzel bir tatil geçirmelerini dileyerek sevgi ve saygılarımı sunarım” dedi.

 

Haber: Sıddık SÖYLER

 


Yorum Ekle