SON DAKİKA

EĞİTİM BİR-SEN GENEL SEKRETERİ SELVİ, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KÖKREK'İ ZİYARET ETTİ

25 Mart, 2022 19:01 Güncelleme: 25 Mart, 2022 19:01 EĞİTİM BİR-SEN GENEL SEKRETERİ SELVİ, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ KÖKREK'İ ZİYARET ETTİ

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Genel Sekreteri Latif Selvi, İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek'i makamında ziyaret etti.    

Eğitimciler Birliği Sendikası (Eğitim Bir-Sen) Genel Sekreteri Latif Selvi, Memur Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir-Sen Ağrı Şube Başkanı Abdurrahman Aslan ve sendika yönetim kurulu üyeleri ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Hasan Kökrek'i makamında ziyaret ederek bir süre görüştü.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kökrek, ziyaretten dolayı Selvi'ye teşekkür ederek kente yürütülen proje ve çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi. Konukseverliğinden dolayı Kökrek'e teşekkür eden Selvi, Kökrek'e kitap seti hediye etti.

Kökrek, daha sonra Selvi'ye   "Kütüphanesiz Okul Kalmayacak" projesi kapsamında, "Nuh'un Gemisi" şeklinde tasarlanan kütüphane ile TOBB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin Kimya Teknolojisi Bölümü öğrencileri tarafından Ağrı Dağı markasıyla üretilen hijyen malzemelerinin sergilenmesi amacıyla müdürlükte kurulan stantları gezdirdi.

Yorum Ekle