SON DAKİKA

Doğubayazıt 'ta Sağlık Ekipleri kar, kış ve soğuk demeden covid 19 aşısı yapıyor

Dr. Turan Saydam, çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirtti 30 Ocak, 2021 17:38 Güncelleme: 30 Ocak, 2021 17:38  Doğubayazıt 'ta Sağlık Ekipleri kar, kış ve soğuk demeden covid 19 aşısı yapıyor

Haber: Hamza Salman 

Doğubayazıt'ta Covid-19 ile mücadele kapsamında aşı çalışması yürüten sağlık ekipleri, kar kış demeden vatandaşların Sağlığı için köylere gidiyor. 

İlçeye bağlı en ücra köylere ve mezralara giden 112 ambulans ekipleri eşliğindeki aşı  ekipleri, 75 yaş üstü evde sağlık hizmeti alan vatandaşlarımız ile 85 yaş üstü vatandaşlarımızın aşılarını yapmaya devam ediyorlar, kar ve soğuk demeden çalışmalarını yürüten ekiplere vatandaşlar teşekkür etti.

İlçe Sağlık Müdürü Dr. Turan Saydam, çalışmaların aralıksız devam ettiğini belirterek, “Aşılar durmaksızın devam ediyor. Herkesin aşı olmasını kesinlikle tavsiye ediyoruz” dedi.

Yorumlar
M
Mustafa yiğit3 yıl önce

Ben 66 yaşındayım kronik hastasiyim şu anda hastayim kovit 19 aşı rendavusunu hem tlfonla hem internetle alamadım daha doğrusu verilmiyor mümkün ise yardımcı olursanız memnun olurum.

Yorum Ekle