SON DAKİKA

DOĞUBAYAZIT'TA AK PARTİ 18. YAŞINI KUTLADI

AK Parti'nin kuruluşunun 18. Yıl dönümü Doğubayazıt AK Parti ilçe binasında düzenlenen proğram ile kutlandı. 16 Ağustos, 2019 01:28 Güncelleme: 16 Ağustos, 2019 01:28    DOĞUBAYAZIT'TA AK PARTİ 18. YAŞINI KUTLADI

DOĞUBAYAZIT'TA AK PARTİ 18. YAŞINI KUTLADI

AK Parti'nin kuruluşunun 18. Yıl dönümü Doğubayazıt AK Parti ilçe binasında düzenlenen proğram ile kutlandı.

AK Parti İlçe Başkanı Av. Mustafa Konyar başkanlığında düzenlenen kutlama etkinliğine, Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, İl Başkanı Av. Abbas Aydın, İl Encümenleri, İl Teşkilatı, Belediye Encümenleri ve çok sayıda partililer katıldı.

AK Parti Doğubayazıt İlçe Başkanı Av. Mustafa Konyar,

“AK Parti başarılarla dolu 17 yılı geride bıraktı. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yola çıkarken 'Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak' dedik ve sözümüzde durduk. 17 yılda girdiği bütün seçimleri kazanan ve Türkiye siyaset tarihinde benzeri olmayan bir şekilde kesintisiz bir şekilde tek başına iktidar olan AK Parti ile hiçbir şey eskisi gibi olmadı. 17 yıl boyunca Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde 'Durmak yok, yola devam' dedik. Dile getirilmeye bile cesaret edilemeyen reformları bir bir hayata geçiren AK Parti Türkiye'nin kronikleşmiş sorunlarını birer birer çözerken, umudun ve inancın adı oldu. Ve bugün 18. yılında AK Parti; yılmadan, durmadan, duraklamadan, çıktığı yoldan milim şaşmadan yürüyüşüne devam ediyor. 18. Yaşını gururla kutlarken, Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde milletimiz için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Yapılan konuşmalarının ardından Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, tasta kesilerek partinin 18. Yaşı kutlandı.

ÖTE YANDAN, AĞRI MİLLETVEKİLİ EKREM ÇELEBİ DOĞUBAYAZIT'A GELEREK BAZI ZİYARET VE TAZİYELERDE BULUNDU.

Doğubayazıt AK Parti İlçe Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Salman'a babasının vefatı nedeniyle taziye ziyaretinde bulundu.

Doğubayazıtlı alimlerden Molla Musa Geçit'in rahatsızlığı nedeniyle de geçmiş olsun dileyerekten ziyaret edildi.

 

 


Yorum Ekle