SON DAKİKA

Doğubayazıt “Senforock” Konserine Evsahipliği Yapacak

17 Temmuz, 2023 18:30 Güncelleme: 17 Temmuz, 2023 18:30 Doğubayazıt “Senforock” Konserine Evsahipliği Yapacak

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Ağrı Valiliği, Doğubayazıt Kaymakamlığı ,ve BC Gruop’un destekleri ile yerli ve yabancı efsane şarkıların yer aldığı konseptiyle “Senforock” konseri Ağrı’da sahne alacak. 

Kültür ve sanatın buluşma noktası haline gelen Doğubayazıt ilçesi “Senforock” rüzgarına şahitlik edecek. Ülkemizin ve dünyanın en önemli müzisyenlerinin şarkılarını, dünyada ilk kez yepyeni senfonik düzenlemelerle sahneye taşıyan Musa Göçmen Senforock Orkestrası, yoğun ilgi gören konser serilerine 20 Temmuz 2023, Saat 19:30'da, Doğu Anadolunun parlayan incisi Doğubayazıt'ta devam ederek müzikseverlerle buluşacak.

Dünya çapında büyük senfonik konserler yöneten ve kayıtlar gerçekleştiren sıra dışı besteci ve orkestra şefi Musa Göçmen, Türkiye’de büyük bir beğeni ile takip edilen “Musa Göçmen Senforock" konseri ile 20 Temmuz Perşembe günü saat 19.30’da  İshak Paşa Sarayında kurulan muhteşem sahnede seyirci karşısına çıkacak.  Led erkran şovlarınında yer alacağı konserde Barış Manço'dan, Erkin Koray'a Cem Karaca’dan Metalica’ya Scorpions’dan MFÖ’ye ülkemizde ve dünya da çok sevilen şarkılarından oluşan bir seçkiyle müzikseverlerle buluşacak.

Yorum Ekle