SON DAKİKA

Doğubayazıt’lılar Dosso Dossi'nin organize ettiği müzik şölenine doydu

25 Temmuz, 2022 11:18 Güncelleme: 25 Temmuz, 2022 11:18 Doğubayazıt’lılar Dosso Dossi'nin  organize ettiği müzik şölenine doydu

Doğubayazıt'lı İş İnsanları Hikmet ve Ahmet Eraslan kardeşlerin Dosso Dossi markası ve Ağrı Valiliği ile Doğubayazıt’ta ortak düzenlendikleri konser etkinliği binlerce kişi tarafından izlendi. Etkinlik ulusal ve uluslararası birçok medya kuruluşu tarafından yakından takip edildi.

İş ve tatil organizasyonunu bir araya getirerek farklı bir turizm planlaması yapan Dosso Dossi Holding, Doğubayazıt'ta gönülleri fethetti. Konserde Çakal, Reckol, Tara Mamedova, Yunus Agıri, Xero Abbas, Burak Bulut ve Kurtuluş Kuş gibi isimler sahne alırken, Dosso Dossi Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan da Mr. Dosso Dossi imzası ile yaptığı DJ Show ile geceye damgasını vurdu.

Türkiye’de ilk defa denenen sahne, ışık ve ateş gösterileri izleyicilerden tam not aldı. Bugüne kadar kullanılan en büyük sahnenin yanı sıra havai fişeklerde etkinlikte izleyenleri büyüledi. Otuz bine yakın kişinin alanda yer aldığı etkinliğe Doğubayazıt’ın yanı sıra Ağrı’nın yedi ilçesinden, Van, Erzurum, Kars, Iğdır, Muş ve Diyarbakır’dan birçok izleyici katıldı.

Yorum Ekle