SON DAKİKA

Doğubayazıt Halkın Sesi 20. Yaşında

01 Şubat, 2022 07:52 Güncelleme: 01 Şubat, 2022 07:52 Doğubayazıt Halkın Sesi 20. Yaşında

Gazetemiz Doğubayazıt Halkın Sesi 20 yaşında. Gazetemizin temel amacı halkımızı aydınlatmak, bilenin bildiğini bilmeyenle paylaşmak, doğru ve tarafsız haberlerle her konuda her görüşe ortak yer vermek.

    İlçemize hizmet veren kim olursa olsun, onun yanında olmak. Evet, Doğubayazıt Halkın Sesi Gazetesi okurları, Doğubayazıt için kendini paralayanlar. Sizin, bizim sayımız çok fazla. Doğduğumuz topraklara hizmet edeceksek, her olumlu işi desteklemek boynumuzun borcudur.

    Doğubayazıt için ortak payda, farklı görüşteki insanların, ortak noktası Doğubayazıt olmalı. Başarı, paylaşılmalı. İş ve hizmet şundan bundan beklenilmemeli. İşe önce kendinden başlanılmalı.

    Dünya değişiyor, medya değişiyor. Bizde bu yeni medya düzenine uymaya gayret ediyoruz. Yeni nesil gazetecilik anlayışıyla, elimizden geldiğince ilçemizin tanıtımı, haberleri, kültürü ve tarihi güzelliklerini ülke ve dünya çapında yayınlanan haberlerle gündeme getirip tanıtmak.

    Sosyal medya sayfamızla bizi 'www.dogubayazithalkinsesi.com'dan da takip ediyorsunuz. Sonuç olarak. 20 yıl önce yani 1 Şubat 2002'de gazetemizi kuran Merhum Cevdet Baycan'a, 2020 yılında gazeteyi devralan ve gazeteyi yöneten Berat Baydar ve Hamza Salman'a reklam vererek  gazetemize destek veren halkımıza ve esnaflarımıza teşekkür ederiz. Bizi arayarak ve mesaj göndererek tebrik eden tüm okuyucularımıza teşekkür ederiz...

Yorum Ekle