SON DAKİKA

Doğubayazıt Futbol Kulübünde transfer süreci başladı

07 Ağustos, 2023 08:48 Güncelleme: 07 Ağustos, 2023 08:48 Doğubayazıt Futbol Kulübünde transfer süreci başladı

Doğubayazıt Belediyesine devredilen Doğubayazıt Futbol Kulübünde yeni transfer süreci başladı.

Doğubayazıt Belediyesinin 4 yıl önce ilçeye kazandırdığı futbol kulübü ile 3. lig yolunda ilerleyen BC GROUP Doğubayazıt Futbol Kulübü, Doğubayazıt Belediyesine devredildikten sonra teknik adam İshak Özbey’le anlaşma sağlandı. Anlaşmanın ardından yeni transfer süreci başladı.

Bu sezon takım ile resmi anlaşma sağlayan futbolcular Demhat Kaymaz, Furkan Şimşek, Zekeriya Yasin Sungur, Emrullah Avaşar, Bahadır Gülyurt, Orhan Pala olarak belirlendi.

Belediye başkanı Yıldız Acar ile atılan imza töreninde heyecan dolu anlar yaşanırken, Başkan Acar şu ifadelere yer verdi:

" Hayırlısıyla bu sezon 3 lig yolunda ilerleyen BC GROUP Doğubayazıt Futbol Kulübü, ilk transferlerini gerçekleştirdi. Taraftarlarımızın da heyecanla ve ilgi ile beklediği bu haberi paylaşmak Bizi mutlu ediyor. İlerleyen dönemlerde diğer futbolcularımız ile ilgili anlaşmalarımızı da değerli teknik ekiple beraber buradan bütün taraftarlarımıza ve halkımızla paylaşacağız. Hayırlı uğurlu olsun"

Yorumlar
T
Tarafsız10 ay önce

lütfen rica ediyorum bir Doğubayazıt'lı olarak ilk tanıdığım gün itibariyle kafasında bone olan hocamız İshak Özbey'in herhangi bir sağlık ve özel bir durumu söz konusu değilse bonesiz olarak sahalarda ve milletin arasında dolaşması ne güzel olur.

Yorum Ekle