SON DAKİKA

Doğubayazıt Belediyesi Yaz Okulu Kursları Hız Kesmeden Devam Ediyor

18 Temmuz, 2023 07:54 Güncelleme: 18 Temmuz, 2023 07:54 Doğubayazıt Belediyesi  Yaz Okulu Kursları Hız Kesmeden Devam Ediyor

Doğubayazıt Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünün düzenlediği yaz okulu kurslarında çocuklar hem öğreniyor hem de eğleniyor. 

Voleybol, atletizm, futbol, basketbol, masa tenisi ve satranç kurslarında çocuklar hem öğreniyor hem de eğleniyor. Konuyla ilgili açıklama yapan Belediye Başkanı Yıldız Acar, "Sosyal Belediyecilik anlayışımızla yılın her döneminde ilçemizdeki çocuklarımızın zamanlarını daha etkin kullanmaları adına spor ve kültür faaliyetlerimizle yanlarında olmaya devam ediyoruz. Çocuklarımızın hem eğlenerek hem de öğrenerek keyifli zaman geçirmeleri, sağlıkları ve gelişimleri açısından büyük önem arz etmektedir. Sporla ilgilenen çocukların daha sağlıklı, öz güvenleri yüksek, daha başarılı ve mutlu olduğu bilinmektedir. Çocuklarımızın başka şehirlere giderek yaz okullarında eğitim alması yerine,  ilçemizde spor faaliyetlerini gerçekleştirebilmeleri adına belediye olarak tüm imkânları sağlamaya çalışıyoruz. Unutmayalım ki çocuklarımızın sporla ilgilenmeleri hem kendilerinin  hem de faydalı birer birey olmaları açısından büyük bir önem arz edecektir." dedi.

Yorum Ekle