SON DAKİKA

Doğubayazıt Belediyesi Gelir-Gider Tablosu astı

31 Aralık, 2022 13:23 Güncelleme: 31 Aralık, 2022 13:23 Doğubayazıt Belediyesi Gelir-Gider Tablosu astı

Doğubayazıt Belediyesi, 2022 yılını hizmet yılı olarak değerlendirdiği ve yılın son mesai gününde halkın iradesi ve vergileri ile yapılan hizmetin hesabını verdi. 

Her kalemin tek tek yazıldığı, harcamaların ve hizmetin olduğu, neyin nerede ve nasıl? Kullanıldığı hakkındaki devasa pankartı Belediye Binasına astı.

Belediye Başkanı Yıldız Acar, konu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu; "Değerli vatandaşlarımız. Sizlerin iradesiyle, vergileriyle  her damlası altın değerinde olan emekleriniz ile bizler buradayız. Bu Mukaddes görevi üstlendiğimizde, en büyük hedefimiz hizmetti ve bu hizmeti şeffaf bir şekilde halkımıza iletmekti. Bugün burada bunu da başardık. Bizim için verimli geçen ve hizmet aşkımızı kat kat ayyuka çıkaran 2022 yılında büyük işlere imza attık. Önümüze binbir türlü engeller  çıkarılsada, bu sadâkata bağlı kaldık. Doğubayazıt  belediyecilik anlamında büyük bir çığır açtı. Belediyemiz, alışılagelmişin dışına çıkarak bu halka büyük bir mesaj verdi. " BELEDİYE DEMEK, HİZMET DEMEK" dedi. Biz bugün bu gurur tablosu ile hizmetin hesabını verebiliyorsak, halkımız ile birçok şeyi başarmışız demektir. Kahvehane kültürünün getirdiği dedikodulara aldırmadan 2023 yılında da hizmetlerimize, projelerimize devam edeceğiz. Beraber çıktığımız bu yolda öncelikle yönetimdeki yol arkadaşlarıma, idarecilerime ve emek harcayan tüm personellerimize halkım adına teşekkürlerimi sunuyorum. " Dua sizden, hizmet bizden" dedi...


Yorum Ekle