SON DAKİKA

DOĞUBAYAZIT BELEDİYESİ ASFALT SERİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

28 Mayıs, 2022 12:50 Güncelleme: 28 Mayıs, 2022 12:50 DOĞUBAYAZIT BELEDİYESİ ASFALT SERİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Doğubayazıt Belediyesi, Uluyol Mahallesi Başak Sokak’ta yeni imara açılan bölgelerde yol açma çalışmaları ve altyapısı tamamlanan yollarda asfalt serim çalışmasına başladı. 

Kısa sürede tamamlanması hedeflenen asfalt serim çalışmaları vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.
 Yol yapım çalışmalarını aralıksız sürdüren Doğubayazıt Belediyesi, Uluyol Mahallesi Başak Sokak’ta altyapı çalışmalarının tamamlandığı noktalarda kapsamlı asfalt serim çalışması başlattı. Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerin hummalı çalışmaları kısa sürede tamamlanacak ve yeni, modern yollar vatandaşın hizmetine sunulacak. 

Yapılan çalışmalara ilişkin değerlendirmede bulunan Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar; Doğubayazıt’ın değişim dönüşümü için aralıksız hizmet yapmaya devam ediyoruz. ASFALT için yine START verdik. 2022 yıllı yol, kanalizasyon, çevre düzeni sorunlarını tamamıyla ortadan kaldırmak olacak hedefimiz. Sabır ve metanet ile ilmek ilmek hizmet dokumaya devam ediyoruz. Hizmet bizim işimiz. Çünkü belediyecilik gönül işidir, gönlünde mevki makam yerine memleket sevdası olanlar hizmet üretir. Geçen yıl başlattığımız yol yapım çalışmalarını büyük çoğunluğunu tamamlamıştık. Kalan cadde ve mahallelerimiz asfaltlama işi Allah'ın izniyle tam hız devam edecek. Biz bu halka söz verdik yılların birikmiş sorunlarını teker teker hallettik hizmete devam ediyoruz. Makamlar gelip geçicidir, kalıcı olan Doğubayazıt’a olan sevdamızdır. Üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şeyin sözünü vermedik, verdiğimiz tüm sözleri fazlasıyla yerine getirdik. Allah nasip ederse halkımızın desteği ile Doğubayazıt ilçemizi hizmette hak ettiği değerlere kavuşturacağız. Dua halkımızdan hizmet bizden...”diye konuştu.

Açılış törenine Belediye Başkanı Yıldız Acar ve Yönetiminden Baran Karahan, Mahmut Doğan, Mecburiye Şahin, Selahattin Savaş ve Mahalle Muhtarlarından Ayhan Sağdıç, Nejdet Dumlu ve mahalle sakinleri katıldı…

Yorum Ekle