SON DAKİKA

DOĞUBAYAZIT BELEDİYE BAŞKANI YILDIZ ACAR'A BİR ÖDÜL DAHA VERİLDİ

18 Haziran, 2022 11:00 Güncelleme: 18 Haziran, 2022 11:00 DOĞUBAYAZIT BELEDİYE BAŞKANI YILDIZ ACAR'A BİR ÖDÜL DAHA VERİLDİ

Özge Ulusoy'un sunuculuğunu yaptığı, sanat, siyaset ve  iş dünyasının renkli simalarının bir arada olduğu ödül gecesinde, yapılan araştırmalar ve anket sonucu, Belediye Başkanı Yıldız Acar yılın en iyi hizmet veren ilçe Belediyesi ödülünü aldı. 

Sinema dünyasının duayenlerinden olan İlyas Salman, Aydemir akbaş yaşam boyu onur ödülüne layık görülürken, SHOW haber, haber global, CNN , FOX TV ,BEİN SPORT gibi kanallar ise  yılın en iyi haber spikerleri ödülü aldı. 

İstanbulda düzenlenen ve yapmış olduğu çalışmalar ve bölge halkına sağladığı güven ile, Belediyecilik alanında yeniliklerle adından sıkça söz ettiren Doğubayazıt  Belediyesi ve Belediye Başkanı Yıldız Acar, bütün dikkatleri üzerine topladı. Bütün salonun alkışları ile Özge Ulusoy'un elinden yılın en iyi hizmet veren Belediyesi ödülünü alırken, başkan Acar yaptığı konuşmada; 

'' Doğunun en doğusundan ve güneşin umuda doğduğu şehrimizden, yani Doğubayazıt'tan herkese selamlar sevgiler. Öncelikle benim için çok büyük öneme sahip olan  bu ödülü,  samimi, sıcak ve misafirperver Halkım adına aldığım için çok mutluyum. Bizler artık  temel Belediyecilik anlayışının çok ötesindeyiz. Hergün yeni bir proje üretiyor ve katılımcı  bir yapı ile halkımızla iç içe yaşıyoruz . Bölgenin her sorununu analiz ettik ve üstesinden gelmek için büyük çaba harcıyoruz. Sosyal sorumluluk projeleriyle de her imkanı halkımıza sunmaya çalışıyoruz ve bunu başarıyoruz.  Bilindiği gibi son dönemde  dünyadaki ekonomik krize  aldırış etmeden, bütün imkanlarımızı  doğru zamanda ve doğru yerde kullanıyoruz. Ve bu bizi gittikçe güçlendiriyor. Kısacası başarıya giden yol hep engebelidir. Ama biz bu engelleri hep yok saydık ve başardık. Mevlana'nın dediği gibi "sen yola çık yol Sana görünür ". Bizde halkımız için çıktık yola. Buradan Doğubayazıt'a Selamlarımı iletiyorum, Bu güzel ve anlamlı gecede nazik davetiniz için halkım adına teşekkür ediyorum " dedi.

Yorum Ekle