SON DAKİKA

DESK Platformu Üyeleri Belediye Başkanı Yıldız Acar’ı Ziyaret Etti

07 Temmuz, 2022 21:09 Güncelleme: 07 Temmuz, 2022 21:09 DESK Platformu Üyeleri Belediye Başkanı Yıldız Acar’ı Ziyaret Etti

Doğubayazıt Eğitim, Sağlık ve Kültür Platformu (DESK) “Doğubayazıt İl Olsun” gündemiyle bir dizi ziyaretler gerçekleştiriyor. Bu ziyaretler kapsamında Doğubayazıt Belediye Başkanı Yıldız Acar'da makamında ziyaret edildi. 

Platform Başkanı Cemal Ersü ve üyelerden Ahmet Can, Cengiz Çelik, Tamer İsmailoğulları ve Hamza Salman, Doğubayazıt'ın İl olabilmesi için yapılan çalışmalar hakkında Başkan Acar ile görüş alışverişinde bulundular. 

Platform Başkanı Cemal Ersü; "Doğubayazıt'ın İl Olması için bir dizi çalışmalarımız vardır bunlardan bir taneside imza kampanyasıdır, bu kapsamda Doğubayazıt Belediyemizin şehrimizin belirli yerlerine çadır standları kurup imza kampanyamıza destek vermesini istiyoruz" dedi. 

Belediye Başkanı Yıldız Acar ise; Doğubayazıt'ın İl Olması için hem kendim hemde kurumun her türlü desteği her zaman vermeye hazırdır, bu kapsamda platformun her türlü ihtiyacında her zaman yanındayız "dedi. 


Yorum Ekle