SON DAKİKA

CHP DOĞUBAYAZIT İLÇE BAŞKANI BAYRAM ILBUĞA: “YENİ BİR DÖNEME HEYECANLA BAŞLIYORUZ

. 01 Mart, 2024 03:53 Güncelleme: 01 Mart, 2024 04:32 CHP DOĞUBAYAZIT İLÇE BAŞKANI BAYRAM ILBUĞA: “YENİ BİR DÖNEME HEYECANLA BAŞLIYORUZ

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Doğubayazıt İlçe Başkanı Bayram Ilbuğa, Ak Partiden istifa ederek, partilerine katılan Murat Kuşçu ile ilgili bir açıklama yaptı. Ilbuğa, “Doğubayazıt’ta yeni bir döneme heyecanla başlıyoruz. Murat Kuşçu’nun CHP ailesine katılmasıyla birlikte ilçemize daha güçlü ve etkili hizmetler sunma hedefimizi pekiştiriyoruz” dedi.

Ilbuğa, CHP’nin ilçe örgütünde yaşanan bu önemli değişiklikle ilgili olarak, “Yeni bir sayfa açıyoruz ve Doğubayazıt’ı daha yaşanabilir kılmak için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Alışılmış anlayıştan uzaklaşarak, enerjisi ve tecrübesiyle bilinen Murat Kuşçu ile birlikte ilçemize daha fazla katkı sağlayacağız. Halkımızın desteğiyle, CHP Yönetimi Doğubayazıt olarak önemli başarılara imza atacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Ilbuğa, Doğubayazıt halkını, CHP’nin yeni dönemine aktif katılım ve destek vermeye davet ederek, “Gelişmeleri yakından takip edin, birlikte daha güzel günler için çalışacağız” dedi.

Yorum Ekle