SON DAKİKA

Başkan Sayan, Otizm Hastası Beyzanur'un Evine Park Yaptı

Başkan Sayan, Otizm Hastası Beyzanur'un Evine Park Yaptı 04 Ekim, 2020 06:47 Güncelleme: 04 Ekim, 2020 06:47 Başkan Sayan, Otizm Hastası Beyzanur'un Evine Park Yaptı

Geçtiğimiz günlerde annesi Taybet Yılmaz ile birlikte belediyeye gelen Beyzanur (9) otizm hastalığı nedeniyle dışarı çıkamadığını ve evine park yapılması isteğini Belediye Başkanı Savcı Sayan'a iletti.

Başkan Sayan, minik Beyzanur'un isteğini geri çevirmeyerek oyun grubunu evlerine götürerek kendi elleriyle kurulumunu yaptı.

Başkan Sayan, "Beyzanur kardeşimizin bugün oyuncağını getirdim kendi ellerimle kurdum. Belediyemize gelmişti, amca ben sokağa çıkamıyorum eve bana bir oyuncak kurabilirmisiniz dedi. Bende bugün Beyzanur'a oyuncağı getirip teslim ettim kurulumunu da kendim yaptım. Kızımız inşallah okuyacak, güzel yerlere gelecek. Kızımıza çok güzel bir şekilde bakan ailesine de teşekkür ederim. Beyzanur bizim canımız ciğerimiz, inşallah abisi burda olduğu sürece bir sıkıntı çekmeyecektir. "dedi

Başkan Sayan, Beyzanur ile yakından ilgilenerek bir süre kurulan parkda oyun oynadı. Beyzanur'un ailesi kendilerini kırmayarak evlerine kadar gelen ve kızlarının hayalini gerçekleştiren Belediye Başkanı Savcı Sayan’a teşekkür etti.


 

Yorum Ekle