SON DAKİKA

Başkan Acar, TOKİ konutlarındaki Vatandaşları ziyaret etti

27 Aralık, 2022 06:29 Güncelleme: 27 Aralık, 2022 06:29 Başkan Acar, TOKİ konutlarındaki Vatandaşları ziyaret etti

Mahalle ziyaretleri kapsamında TOKİ konutlarındaki Vatandaşları ziyaret eden ve sıkıntılarını dinleyen Belediye Başkanı Yıldız Acar, hafta sonu mesaisi ile ilk sorun olan temizlik konusunda kolları sıvadı. 

İnşa edildikten bu yana kimsenin uğramadığı, kaderine terk edilen TOKİ konutları, Başkan Acar'ın katılımları ile yeniden doğdu. En küçüğünden en yaşlısına tüm vatandaşlar, gelecek nesillere temiz bir çevre bırakmak adına örnek teşkil edecek çalışma başlattılar.  

Yeni bir kampanya başlattıklarını dile getiren Başkan Acar; "Bizler başarmanın verdiği motivasyon ve halkımızın pozitif enerjisi ile hep birlikte buradayız. Tek başımıza başarılı olmamız söz konusu değilken,  değerli halkımız ile bu şehrin hikayesini yeniden yazmaya başladık. Her hanesini önemsediğimiz Doğubayazıt'ın bu değişim sürecinde başrol olmak en çok istediğimiz hedefimizdir.  Buradan tüm halkımıza çağrımızdır. Bizim kadar sizlerinde çabalarınız ile yeniden küllerimizden doğacağız. Başlattığımız bu kampanya ile  halkımıza temizlik bilincini yerleştirip, en temiz mahalleyi seçerek ödüllendireceğiz. Değerli halkımız!  Biz sizinle varız. Buradan sloganımızı yineleyerek herkese saygı ve sevgilerimi iletiyorum" dedi...

Yorum Ekle