SON DAKİKA

Başkan Acar'la hizmetin en güzel resmi çizildi

08 Haziran, 2022 14:20 Güncelleme: 08 Haziran, 2022 14:20 Başkan Acar'la hizmetin en güzel resmi çizildi

Gelecek nesillere kalıcı hizmeti görev edinen Belediye Başkanı Yıldız Acar’dan 2022 Yılının ilk asfalt çalışmasında, çocuklarla anlamlı görüntüler verdi.

Son 2 yılda bu şehrin en temel sorunlarına dokunan Başkan Acar,  2022 yılının ilk asfaltını geleceğin temeli olan çocuklarla attı. 

20 YILLIK HASRETE SON DİYEN BAŞKAN ACAR’DAN ANLAMLI RESİM... ! 

Son 2 yılda bu şehri hizmet alanında ayyuka ulaştıran Belediye Başkanı Yıldız Acar, oluşumundan bu yana ilk defa asfaltla buluşan Uluyol Mahallesi Başak Sokakta yılın ilk asfaltının açılışını gerçekleştirdi. 

Yeni asfalt seriminden sonra çocuklarla oyuncak araba süren Başkan Acar; 

‘’ Yeni yapılan asfalt yolda bugün oyuncak araçlar süren çocuklarımız, inşallah ileride gerçek arabalar ile aynı yolda tekrar yürüyecekler’’  mesajını verdi. 

Bu büyük hizmetin devamında halka seslenen Başkan Acar; 

‘’ Doğubayazıt, Doğu Anadolu’da özellikle turizm ve sosyokültürel yapısı anlamında gelişmeye müsait bir medeniyet şehridir. Yıllarca özelleştirilmiş, yapılması gereken hizmetlerin peşkeş çekildiği talihsiz bu kent, artık küllerinden yeniden doğdu. Hak ettiği değerlere ve hizmete sahip olması gereken Doğubayazıt, yıllarca tekelleştirilmiş, adeta kendi kaderine terk edilmişti. Bizim İlk yapmamız gereken; Yeni yönetimimizle bu şehrin genel yapısını analiz etmek oldu. Ve biz bu konuda başarılı olduk. Bir zamanlar bu şehirde oyuncak arabalarını bile süremeyen bu çocuklarımız, yarın çekirdek aileleri ile bu yoldan geçecekler. 

Değerli Halkım;  bunu kabullenmeseler de, bu şehir artık gelişiyor.  Hayal olanlar artık gerçekleşiyor. Sizlerin destekleri sayesinde bizler, sizinle hep bir adım önde olacağız ve bu şehirde hep hizmet kazanacak. Bu duygularla sizleri  selamlıyor, saygılarımı  iletiyorum.

Dua sizden hizmet bizden ‘’ dedi.

Yorum Ekle