SON DAKİKA

Başkan Acar'a Özel bir Eğitim kurumundan davet

11 Aralık, 2022 07:16 Güncelleme: 11 Aralık, 2022 07:16 Başkan Acar'a Özel bir Eğitim kurumundan davet

İlçemizin hemen hemen her okuldan öğrencisi bulunan, müzik, fen bilimleri, matematik, resim gibi bir çok dalda öğrenci yetiştirildiği Özel bir eğitim kurumu olan, bilim ve sanat merkezine davet edilen Belediye başkanı Yıldız Acar'ı büyük bir sürpriz bekledi.

Robotik kodlama gibi birçok dalda çalışmaları olan  öğrenciler, Başkan Acar'a hünerlerini sergilerken, resim sınıfı öğrencileri ve öğretmenleri, Acar'ın  resminin olduğu karakalem çalışmasını hediye etti.

Bu anlamlı sürprizi beklemediğini dile getiren Acar; 

"Öncelikle sürprizlerinden dolayı öğretmenlerimiz ve öğrencilerimize çok teşekkür ederim. Açıkçası ilçemizin eğitim seviyesinin bu denli ilerlemesi bizi çok mutlu ediyor. Bilim ve sanat merkezimiz, adeta bir saklı bahçe gibi. Çok değerli bilgiler ve teknolojik olarak ilerlemiş durumda. Bizde Doğubayazıt Belediyesi olarak bu konuda üstümüze düşen her ne görev varsa üstlenmeye hazırız. Yeterki eğitim konusunda geri kalmayalım. Tekrardan okul yönetimine, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize, bu nazik davetleri için teşekkür ediyorum" dedi.


Yorum Ekle