SON DAKİKA

Bakan Dr. Fahrettin Koca'dan Ağrı'da saldırıya uğrayan sağlık çalışanına destek

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde görev yapan hemşirenin darp edilmesi üzerine sosyal medya üzerinden sağlık çalışanlarına yönelik bir destek açıklaması yaptı. 14 Ağustos, 2020 06:57 Güncelleme: 14 Ağustos, 2020 06:57 Bakan Dr. Fahrettin Koca'dan Ağrı'da saldırıya uğrayan sağlık çalışanına destek

Bakan Dr. Fahrettin Koca'dan Ağrı'da saldırıya uğrayan sağlık çalışanına destek 

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde görev yapan hemşirenin darp edilmesi üzerine sosyal medya üzerinden sağlık çalışanlarına yönelik bir destek açıklaması yaptı.
Bakan Dr. Fahrettin Koca'dan Ağrı'da saldırıya uğrayan sağlık çalışanına destek Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde Dr. Yaşar Er Yılmaz Devlet Hastanesinde görev yapan hemşire Sinan Doğan, hasta ve hasta yakınlarını sosyal mesafeye uymaları konusunda uyarınca bir hasta yakınının yumruklu saldırısına uğradı.  Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, yaşanan bu olayın ardından sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşım yaparak şu ifadelere yer verdi: Ağrı Doğubayazıt Devlet Hastanesi'nde görev yapan bir çalışma arkadaşımız dün saldırıya uğradı.  Saldırı, COVID-19 şüphesiyle teste gönderilen hastayla yakınına sosyal mesafeye uymaları üzerine gerçekleşti. Sağlık çalışanları her türlü fedakarlığa hazır. Ama buna değil."

Yorum Ekle