SON DAKİKA

ASFALT ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI

İlçe genelinde yol yapım ve Sıcak asfalt çalışmalarına devam eden Erciş Belediyesi çarşı merkezi başta olmak üzere mahallelerde her noktada çalışmalarını sürdürüyor. 12 Ekim, 2019 07:03 Güncelleme: 12 Ekim, 2019 07:03 ASFALT ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI

ASFALT ÇALIŞMALARI HIZ KAZANDI

 

İlçe genelinde yol yapım ve Sıcak asfalt çalışmalarına devam eden Erciş Belediyesi çarşı merkezi başta olmak üzere mahallelerde her noktada çalışmalarını sürdürüyor.

 

Erciş Belediyesi, ilçe genelinde altyapı çalışmalarının tamamlandığı, deforme olan yolları yenileme kapsamında bir çok mahallede sıcak asfalt çalışmasını başlattı. Çalışmaları yerinde inceleyen Eş Başkanlar, genel çalışmaları değerlendirerek, " Çarşı esnafının ve halkın yoğun olarak kullandığı alanlarda ve deforme olana mahallelerde başlattığımız sıcak asfalt çalışmasından hem biz hem de ilçe halkı memnun kaldı. Altyapı çalışmalarından dolayı ilçemizde toz oldukça fazlaydı sıcak asfalt sayesinde bu durumda hem tozdan kurtulma hem de ulaşımda kolaylığı sağlama konusunda hep birlikte rahat etmiş olacağız. Halkın istekleri doğrultusunda hizmetleri yerine getireceğimize söz verdik. Yaptığımız çalışmalar ile sözlerimizi yerine getiriyoruz. Çevreye ve İlçe halkına hizmetlerden kaynaklı vermiş olduğumuz rahatsızlıktan dolayı da özür diliyoruz." açıklamasını yaptılar. Program dahilinde asfalt çalışmaları devam edecektir.

 

Resim önizlemesi

Yorum Ekle