SON DAKİKA

Altın Sanıp Heyecanlandı, Hüsrana Uğradı

Ağrı’da Savcı Kösedağ adlı vatandaş evinin bahçesinde patlamamış Tank Topu buldu Ağrı’da bir vatandaşın, bahçesindeki hafriyatı karıştırırken bulduğu patlamamış tank topu mermisi, polis ekiplerinin incelemesinin ardından bölgeden alındı. 03 Haziran, 2020 04:03 Güncelleme: 03 Haziran, 2020 04:03 Altın Sanıp Heyecanlandı, Hüsrana Uğradı

Altın Sanıp Heyecanlandı, Hüsrana Uğradı  

Ağrı’da Savcı Kösedağ adlı vatandaş evinin bahçesinde patlamamış Tank Topu buldu Ağrı’da bir vatandaşın, bahçesindeki hafriyatı karıştırırken bulduğu patlamamış tank topu mermisi, polis ekiplerinin incelemesinin ardından bölgeden alındı.


Ağrı da Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde ikamet eden esnaf Savcı Kösedağ, evinin bahçesinde bulunan hafriyatları karıştırırken, patlamamış tank topu mermisi buldu. Durumu İl Emniyet Müdürlüğüne bildiren Kösedağ ihbarı üzerine Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, mermiyi, inceledikten sonra bölgeden aldı. Patlamamış tank topu mermisinin güvenli bir yerde imha edileceği öğrenildi. Kösedağ, yaptığı açıklamada, mermiyi bulduğunda altın zannedip heyecanlandığını belirterek, “Eski ordu evinin yıkımı yapılıp belediyeye verildiğinde, belediye oranın kazısını yaptı. Ben de o kazının hafriyatını arazime döktüm. Görünüşe bakılırsa çok eski bir mermi.” diye konuştu.
,

Yorum Ekle