SON DAKİKA

Ak Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas Doğubayazıt’ı Ziyaret Etti

06 Kasım, 2022 07:31 Güncelleme: 06 Kasım, 2022 07:31 Ak Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas Doğubayazıt’ı Ziyaret Etti

AK Parti Genel Merkezi’nin talimatıyla 81 ilde eş zamanla başlatılan ‘2023’e Doğru Şehir Buluşmaları’ çerçevesinde AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas Doğubayazıt’ı ziyaret etti.
 İlk olarak Ak Parti Doğubayazıt İlçe teşkilatını ziyaret eden Van Milletvekili Arvas, İlçe teşkilatı ile istişare toplantısı gerçekleştirdi, Teşkilatın sahada aldıkları toplumsal talepleri not alarak ilgililerle paylaşacak.
 İlçe Teşkilatı ve Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya gelen Van Milletvekili Arvas, istişare toplantısının ardından, Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi Odasını ziyaret etti.  

Doğubayazıt Ticaret ve Sanayi odası başkanı Cemal Can ile yapılan Görüşmede Doğubayazıt’ın ekonomik durumu, Gürbulak Gümrüğünde yaşanılan sıkıntı ve engeller hakkında istişarelerde bulundular. Başkan Can tarafından Bölge vekilleri ile birlikte Bakanlıklar nezdinde görüşmeler yapılarak bu sıkıntıların giderilmesi ve engellilerin kaldırılması için görüş birliğine varıldı.

 İlçede vatandaşlar ile buluşarak esnaf ziyareti de gerçekleştirdi.
 Doğubayazıt’ta vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Milletvekili Arvas; "2023’e Doğru Şehir Buluşmaları çerçevesinde güzel ilçemiz Doğubayazıt’a geldik. 2023 seçimleri için hız kesmeden saha çalışmalarına devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımızın ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2023 seçimlerini de zaferle sonuçlandırmak adına sıkılmadık el, girilmedik gönül ve çalınmadık kapı bırakmayacağız” açıklamasında bulundu.
 

Yorum Ekle