SON DAKİKA

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Cengiz ÇELİK, "Faaliyetlere gönüllü üye ol" sloganı ile bir internet sitesi açtı

. 13 Şubat, 2024 11:22 Güncelleme: 13 Şubat, 2024 11:29 Ak Parti Belediye Başkan Adayı Cengiz ÇELİK,  "Faaliyetlere gönüllü üye ol" sloganı ile bir internet sitesi açtı

Ak Parti Doğubayazıt Belediye Başkan Adayı Cengiz Çelik,  Faaliyetlere gönüllü üye ol sloganı ile bir internet sitesi açtı. Sitede belediye başkanlığı yarışında gönüllü üye olunup destek istenmektedir. 

Sitede yer alan açıklamada, Cengiz Çelik'in belediye başkan adaylığı sürecinde halkın desteğine ihtiyaç duyulduğu belirtilerek, "Faaliyetlere gönüllü üye ol sloganı ile bir internet sitesi açtık. Burada yapacağımız çalışmaları, projelerimizi ve hizmetlerimizi sizlerin aracılığı ile paylaşacağız. Sizlerden de destek ve katkı bekliyoruz. Gönüllü üye olarak bizlere yardımcı olabilir, fikir ve önerilerinizi bizimle paylaşabilirsiniz" denildi.

Sitede ayrıca Cengiz Çelik'in hayatı, eğitim ve iş hayatıyla ilgili bilgiler de yer alıyor. Adayın vizyon ve misyonu, seçim beyannamesi ve projeleri de sitede detaylı bir şekilde anlatılıyor.

Adayın sosyal medya hesaplarına da siteye kolayca ulaşılabiliyor. Ayrıca site üzerinden gönüllü üye olmak isteyenlerin iletişim bilgilerini bırakabilecekleri bir form da bulunuyor.

Cengiz Çelik'in bu internet sitesi, halkla daha yakın bir iletişim kurarak onların fikir ve önerilerine açık olduğunu gösteriyor. Adayın hizmetlerini ve projelerini anlatarak halkın desteğini kazanmayı hedeflediği de siteden anlaşılıyor.

Site adresi; www.drcengizcelik.com ziyaret edebilirsiniz...


Yorum Ekle
Etiketler